Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiet Czar Kolorów

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Widoczny bukiet kwiatów, to przepiękna kompozycja róż, margerytek, gerber, santini i goździków ozdobionych zielonymi dodatkami. Bukiet oczarowuje intensywnymi kolorami oraz starannym ułożeniem. Wybierz przesyłkę kwiatów, aby zrobić niespodziankę, a życzenia zostaw na bileciku. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 20 kwiatów
Średni - składa się z ok. 25 kwiatów
Duży - składa się z ok. 30 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę.

Opinie klinetów